Новини, Суспільство, Україна

Заморозки та бабине літо: синоптик спрогнозував погоду на жовтень

Заморозки та бабине літо: синоптик спрогнозував погоду на жовтень
29.09.2023 18:03

У жовтні 2023 року в Україні наступить різке похолодання, і вже не можна буде розраховувати на продовження бабиного літа. Інформацію про це надала Вазіра Мартазінова, керівниця відділу кліматичних досліджень та довгострокових прогнозів погоди в Укргідрометцентрі.

Спеціалісти зауважують, що в Україні часто спостерігається різниця в опадах між різними регіонами, коли в одних областях випадає значна кількість опадів, а в інших — мало. Однак зазвичай між такими регіонами є перехідні області, де опади є помірними.

У жовтні цього року ситуація з опадами може бути особливо несподіваною для різних областей. Наприклад, в Сумській, Полтавській та Дніпропетровській областях очікуються різкі опади. В той же час, в Київській та Чернігівській областях, прилеглих до Сумської та Полтавської, очікується випадіння опадів в обсязі 120-150% від норми. Це велика різниця, оскільки зазвичай між регіонами з надмірними опадами та посушливими областями є перехідна зона з помірними опадами.

Отже, жовтень 2023 року принесе різке похолодання в Україні та непередбачувані опади, які будуть різнитися в різних регіонах країни.

Підписуйтесь на Акцент в
29.09.2023 18:03


Об Авторе

Яна Учаева