Новини, Суспільство

Запоріжжя отримало субвенцію в 4,3 мільйона гривень на поховання загиблих військовослужбовців

Запоріжжя отримало субвенцію в 4,3 мільйона гривень на поховання загиблих військовослужбовців
03.03.2024 16:45

Запорізька міська рада отримала субвенцію в 4,3 мільйона гривень на поховання військовослужбовців, що не є мешканцями міста.

Про це зазначається в проєктах рішення міськради, передає 061.

Мова йде про цільову субвенцію для військовослужбовців (без статусу учасника бойових дій) Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціалізованої служби транспорту, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ України, осіб з числа працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та членів добровольчих формувань, або тимчасово невстановлених військовослужбовців, які загинули під час бойових дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

На кожного загиблого виділяється сума на поховання з бюджету у розмірі 17 100 гривень.

До цього на 2024 рік міська рада Запоріжжі виділила 6,1 мільйон гривень на надання ритуальних послуг окремим громадянам. Сюди входить поховання трьох категорій осіб: одиноких громадян без певного місця проживання, почесних громадян та військовослужбовців Сил оборони та безпеки, що є мешканцями Запоріжжя та загинули під час виконання бойових дій.

Загальна сума фінансування Міської цільової програми функціонування галузі ритуального обслуговування на 2024 рік складає 30,1 мільйон гривень. З цієї суми 19,6 мільйонів гривень спрямують на організацію благоустрою кладовищ та їх поточний ремонт.

Підписуйтесь на Акцент в
03.03.2024 16:45


Об Авторе

Андрей Бездольный