Війна, Новини, Події, Суспільство

Запорізькі поліцейські затримали п’ятьох осіб за перешкоджання роботі ТЦК

Запорізькі поліцейські затримали п’ятьох осіб за перешкоджання роботі ТЦК
15.05.2024 11:03

Підозрювані поширювали у соціальних мережах завідомо неправдиву інформацію про протиправну діяльність працівників поліції, ТЦК та СП. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на поліцію Запорізької області.

Жителі обласного центру називають себе «живі люди» та є членами незареєстрованої громадської організації «Багнет Нації».

Як йдеться у повідомлені, учасники незаконної організації навмисно спровокували конфлікт під час проведення мобілізаційних заходів та чинили фізичний опір діям військовослужбовців та правоохоронців.

Метою цих так званих «правозахисників» є дискредитація повноважень працівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також поліції.

«Штучно створений «активістами» деструктивний контент не тільки викликає негативне ставлення населення, а й підіграє ворожим пропагандистам у підготовці фейкових сюжетів про суспільно-політичну ситуацію в Україні», — пояснюють в поліції.

Вчора, 14 травня, правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів. За результатами було вилучено:

  • заборонену російську та радянську символіку;
  • засоби зв’язку;
  • комп’ютерну техніку;
  • флеш-накопичувачі;
  • документи;
  • інші матеріали, які будуть досліджені на наявність додаткових доказів і обставин їхньої протиправної діяльності.

П’ятьом фігурантам повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 1 ст. 114-1 (Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Досудове розслідування триває.

Підписуйтесь на Акцент в
15.05.2024 11:03


Об Авторе

Катерина Касімова