Війна, Новини, Події

Зеленський прокоментував повільний контрнаступ: чому ситуація складна

Зеленський прокоментував повільний контрнаступ: чому ситуація складна
18.09.2023 18:30

Президент України Володимир Зеленський визнав, що контрнаступ ВСУ просувається повільно, але українські війська просуваються вперед. Він вказав, що важливо не давати російським окупантам перепочинок.

«Це складна ситуація. Я буду з вами повністю чесний. У нас є ініціатива. Це плюс. Ми зупинили російський наступ і перейшли в контрнаступ. І попри це, він не дуже швидкий. Важливо, що ми щодня просуваємося вперед і звільняємо територію. Нам потрібно максимально звільнити нашу територію і рухатися вперед, навіть якщо це менше півмилі або ста ярдів ми повинні це зробити. Ми не повинні давати Путіну перепочинок», — заявив Зеленський у передачі «60 хвилин» Скотта Пеллі в ефірі СВЅ.

При цьому він запевнив, що західну зброю українські військові використовують виключно на території України.

«Ви знаєте, що ми використовуємо зброю наших партнерів тільки на території України. І це правда, але це не каральні місії, наприклад, воно не вбиває мирне населення. Росія повинна знати, що де б вона не знаходилася, яке б місце вони не використовували для запуску ракет по Україні, Україна має повне моральне право атакувати ці місця. Ми відповідаємо їм: «Ваше небо не так добре захищене, як ви думаєте», — зазначив президент України.

За його словами, російський диктатор намагається зломити українців, тому армія РФ б’є по невійськових об’єктах та вбиває мирних жителів.

«Щоб зламати нас. І вибравши цивільні цілі, Путін хотів домогтися саме цього — зломити. Цій людині, яка пробила собі дорогу такими кривавими діями, та всьому, що він сказав, не можна довіряти. До такої людини немає довіри, тому що він вже давно не людина», — підсумував Зеленський.

Підписуйтесь на Акцент в
18.09.2023 18:30


Об Авторе

Яна Учаева