Війна, Новини, Події

Зосередилися на 3-х областях: у розвідці пояснили нову фазу війни в Україні

Зосередилися на 3-х областях: у розвідці пояснили нову фазу війни в Україні
19.12.2022 09:21

Війна в Україні перейшла в нову фазу після звільнення Херсона. Тепер окупанти зосередилися в Запорізькій, Луганській та Донецькій областях.

«Після звільнення Херсона війна вступила в нову фазу. Російські солдати, виведені з Херсонської області, тепер дислокуються в Запорізькій, Луганській і Донецькій областях. Вони вважають ці регіони територією Росії і хочуть продовжувати їх повну окупацію», — заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню BILD.

При цьому він вказав, що російські окупанти, в тому числі і найманці «Вангер», зосередилися на Бахмуті, незважаючи на величезні втрати.

«По-перше, вони хочуть контролювати всю Донецьку область, по-друге — атакувати міста Краматорськ і Слов’янськ з півдня. І по-третє, власник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин піклується про свій престиж. Він звинувачує російську армію в тому, що вона не просувається вперед, але і йому особливо нічого продемонструвати», — пояснив представник розвідки.

За його словами, війна з Україною виснажила армію РФ як в живій силі, так технічно, адже через санкції багато комплектуючі недоступні. Він вказав, що проблеми торкнеться в першу чергу авіації, балістичних і крилатих ракет і угоди з Іраном не допоможуть.

«Ми знаємо про домовленості між Іраном і Росією, особливо щодо безпілотників-камікадзе, а тепер також і щодо балістичних ракет. Іран, побоюючись санкцій Заходу, буде відкладати поставки ракет якомога довше», — підсумував розвідник.

Підписуйтесь на Акцент в
19.12.2022 09:21


Об Авторе

Яна Учаева