Запорожские ветераны АТО выступили против захвата и уничтожения церквей

tomosВ Запорожье ветераны АТО выступили против захвата и уничтожения церквей, а также других сооружений, которые принадлежат либо находятся в пользовании у православных конфессий. Об этом представители организаций ветеранов заявили вчера в социальной сети Фейсбук. 

Против выступили представители Областного консультативного совета ветеранов АТО, ОО «Запорожская городская организация ветеранов АТО», ОО «Запорожский совет ветеранов АТО».

В социальной сети, в официальной группе запорожских ветеранов АТО написано: «В зв’язку з початком процедури надання Автокефалії (Томосу) Україні з боку Константинопольського Патріарха та можливими провокаціями з боку осіб та організацій, зацікавлених у дестабілізації ситуації в державі в цілому та Запорізькій області окремо заявляємо:

1. Ми – представники Обласної консультативної ради ветеранів АТО, Громадської організації «Запорізька міська організація ветеранів АТО» (ГО «ЗМОВА»), Громадської організації «ЗАПОРОЗЬКА РАДА ВЕТЕРАНІВ АТО» вважаємо неприпустимими будь-які дії (заклики, акції та т.і.) націлені на насильницьке захоплення, пошкодження або знищення культових споруд, які належать або знаходяться в користуванні представників православних конфесій.

2. Ми звертаємось до правоохоронних органів та органів місцевої влади з вимогою посилити контроль щодо ситуації навколо вказаних культових об’єктів з метою запобігання провокацій , можливих непорозумінь та зіткнень на релігійному підґрунті. Зі свого боку ми готові надати всю можливу допомогу та підтримку.

3. Ми закликаємо всі патріотичні організації (ветеранів АТО (ООС), волонтерів та ін..) регіону, всіх патріотів України, всіх мешканців нашого краю підтримати нашу ініціативу та докласти всіх зусиль для недопущення дестабілізації ситуації в Запорізькій області».

Читайте также

comments powered by HyperComments

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Akzent.zp.ua

При копировании материалов со страниц «Акцента», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет-изданий) – должна быть размещена не ниже второго абзаца материала.

Связаться с нами: portal.akzent@gmail.com; (095) 678-95-96

Доступно на Google Play