Запорожский блоггер рассказал о «темниках» на муниципальном канале (ВИДЕО)

SPLASH_SCREEN_01_1920x1080

Запорожский журналист и блогер Юрий Сидоров записал видеоролик, в котором рассказал о манипуляциях в работе муниципального телеканала Z.

Участники «Мережі центрів громадського контролю Дій» провели анализ выпусков новостей телеканала Z за несколько месяцев, в которых выявили многочисленные манипуляции. Кроме того, в распоряжении у журналистов оказались подтверждения присутствия темников на телеканале.

«Коли в Запоріжжі десятки обшуків, заступник мера втік і генпрокурор звинувачує його в розкраданні 80 мільйонів — в програмі «Акценти дня» обговорюють кишенькових злодіїв. Це стандарт роботи комунального Телеканал Z , який функціонує за гроші платників податків.
А хтось пам’ятає повідомлення чи публікації від своїх друзів із захопленням матеріалами телеканалу Z?
Але щось роблять, ось ми і мовчимо роками.
А по факту нам щороку розповідають одне й теж: запрацювали фонтани, законсервували фонтани, обрізали дерева, залатали дірку на дорозі, відвідали… Значимість цієї інформації нульова. А витрачати мільйони заради тої незначної кількості корисної інформації абсурдно.
Тож по результату, при колосальних фінансових вливаннях переформатування зробили, депутатські перевірки проводили і навіть редакційна рада є. І все той же сумний результат, бо всі прописані пафосні речі в статуті легко можна звести до формальностей одним е-мейлом (і про це в тому числі дивіться відео).
Тож варто зрозуміти: не буде об’єктивним ЗМІ з прямим підпорядкуванням мерії і його потрібно закрити», — пишет Юрий Сидоров в Фейсбук .

Читайте также

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Akzent.zp.ua

При копировании материалов со страниц «Акцента», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет-изданий) – должна быть размещена не ниже второго абзаца материала.

Связаться с нами: portal.akzent@gmail.com; (095) 678-95-96

Доступно на Google Play