33-й ОШП показав, як зупиняє наступ росіян під Гуляйполем (ВІДЕО)
13:20 28 Листопада, 2025
Щоб врятувати ситуацію довкола Гуляйполя та недопустити швидкого захоплення міста, командування підсилило напрямок кількома сильними підрозділами, зокрема 225 та 33 окремими штурмовими полками.
Як інформує Акцент, 33-й штурмовий полк вже зайняв оборону в районі Гуляйполя та показав перші кадри роботи по ворогу.
Яка військова обстановка в Запорізькій області зараз
За інформацією Генштабу ЗСУ, На Гуляйпільському напрямку наші захисники відбили 21 атаку ворога поблизу населених пунктів Затишшя, Солодке, Червоне та у бік населених пунктів Добропілля, Прилуки, Варварівка, Гуляйполе.
Ситуація у Гуляйполі
За інформацією Сил оборони Півдня в районі Гуляйполя ситуацію було стабілізовано.
Біля Гуляйполя 33 окремий штурмовий полк Сухопутних військ та інші суміжні штурмові й механізовані підрозділи стримали наступ та повернули контроль над ситуацією на напрямку. Фронт був стабілізований, – відзначається у повідомленні
33-м ОШП вже було опубліковано кілька відео роботи по ворогу на Гулйпільскому напрямку. На відео – численні ураження особового складу окупантів, а також складів БК та укриттів.
Наразі осінтери визначають ситуацію наступною: росіяни захопили всі населені пункти на схід та південь від Гуляйполя. Ворога стримують безпосередньо на околицях міста.

ОНОВЛЕНО. Нардепка Мар’яна Безугла повідомляє, що росіяни зайшли у Гуляйполе…

Раніше Акцент детально розповідав про ситуацію з проривом росіян на Гуляйполе: Прорив росіян, хаос і розстріляні полонені: як Гуляйполе уникло катастрофи (КАРТА, ВІДЕО)
Читайте також: Волонтер показав, як на очах руйнується село, де два тижні тому оголосили обов’язкову евакуацію (ВІДЕО)
Щоб бути першими в курсі новин Запоріжжі та України, підписуйтесь на соцмережі Акцента: 🔗YouTube | TikTok | Instagram | Телеграм | Facebook | Х