Через втрати на Херсонщині й Запоріжжі росіяни залучають курсантів до війни проти України
17:41 10 Вересня, 2024
Російські загарбники залучають до війни проти України курсантів військових вузів через великі втрати в Херсонській та Запорізькій областях
Про це повідомляє партизанський рух “Атеш”.
Ворог відправляє курсантів у “довгострокові відрядження”, де вони керують підрозділами як командири відділень і взводів, а також беруть участь у штурмах.
“Натомість вони набувають статусу учасника бойових дій та автоматичного закриття іспитів за семестр. Нікого не здивує, якщо рашисти почнуть відправляти у бій школярів з “Юнармії”, як це робив один відомий художник незадовго до своєї смерті”, – йдеться в повідомленні.
Як розповів “Атеш”, раніше росіяни перекинули свої підрозділи для штурмів на Покровській ділянці фронту. Таким чином ворог також намагався зупинити просування ЗСУ в Курській області, “попри власні значні втрати вбитими та пораненими, та не встигнувши відновити чисельність”.