Міністр енергетики Галущенко вважає, що росіяни продовжать обстріли ДніпроГЕСу
8:04 24 Березня, 2024
Міністр енергетики Герман Галущенко вважає, що росіяни продовжать атаку греблі ДніпроГЕС у Запоріжжі. За його словами, їхньою метою може бути повна руйнація об’єкту.
Під час телемарафону він наголосив, що від окупантів можна чекати найгіршого.
За словами Галущенка, атака у 22 березня 2024 року стала «наймасштабнішою за всю історію атак на енергетику».
«Ворог застосував одночасно понад 150 різних засобів ураження. Це суттєве випробування для енергосистеми. Мета цієї атаки – досягнути масштабного блекауту в державі», – зазначив міністр енергетики України.
Наразі на ДніпроГЕС відбувається дефектація устаткування. Повна оцінка руйнувань буде можливою лише за декілька днів. Про відновлення роботи станції мова не йде.
Нагадаємо, що вчора ввечері у Запоріжжі вже відновили рух по греблі для легкових авто і маршрутних таксі, але з обмеженнями швидкості.