На Пологівському напрямку знищено командний пункт російських військ (КАРТА)

30 серпня в районі села Воскресенка Запорізької області, яка перебуває під тимчасовою окупацією, в результаті спільної операції Головного управління розвідки України та Маріупольського спротиву було знищено командний пункт російських військ 35-ї армії.

За інформацією керівника Центру вивчення окупації Петра Андрющенка, внаслідок удару загинули 17 офіцерів та один рядовий військовослужбовець. Саме ці офіцери керували наступальними діями на одній із ділянок Запорізького напрямку.

Андрющенко наголосив, що після знищення цього командного пункту російський наступ на вказаній ділянці фронту не відбудеться.

Як раніше повідомляв “Акцент”, 29 серпня російські війська намагалися прорватися у зоні відповідальності 65-ї окремої механізованої бригади на Оріхівському напрямку. Проте спроба штурму завершилася для загарбників повним провалом.

Бійці Батальйону Безпілотних Систем «Роніни» разом із іншими підрозділами Сил оборони зупинили наступ, а потім знищили ворожу техніку разом із десантом.

Також, росіяни кілька днів тому здійснили потужний механізований штурм з метою захоплення Малої Токмачки під Оріховом. 118-та бригада блискуче відбила атаку.

Як зазначається, штурм відбувся у другій половині дня 29 серпня. Росіяни задіяли значну кількість важкої броньованої техніки та піхоти, щоб протиснути захисні позиції ЗСУ та увійти до Малої Токмачки.

Але в результаті штурм росіянами Малої Токмачки зазнав повного фіаско.

Щоб бути першим в курсі новин Запоріжжя та України підписуйтесь на соцмережі Акценту: 🔗Сайт| YouTube | TikTok | Instagram | Телеграм  | Facebook  | Х

Андрій Бездольний
Редактор