У Заводському районі п’яна сварка завершилася різаниною: підозрюваному загрожує до 8 років ув’язнення
15:00 12 Грудня, 2025
У Запоріжжі правоохоронці затримали 51-річного чоловіка, який під час застілля тяжко поранив свою знайому ножем. Подія сталася ввечері 9 грудня.
О 21:25 медики повідомили поліцію про госпіталізацію 45-річної жінки з колото-різаним пораненням грудної клітини. Поліцейські оперативно встановили, що травми потерпіла отримала під час конфлікту з чоловіком, із яким разом вживала алкоголь.
Під час сварки він кілька разів ударив її ножем. Спочатку зловмисник заперечував свою участь у злочині, стверджуючи, що не пам’ятає подій минулого вечора. Однак слідчі зібрали достатньо доказів, які спростували його версію.
Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження. Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури.
Читайте також: У Запоріжжі група злочинців крала природний газ із магістралі та збувала його за готівку (ФОТО)
Щоб бути першими в курсі новин Запоріжжі та України, підписуйтесь на соцмережі Акцента: 🔗YouTube | TikTok | Instagram | Телеграм | Facebook | Х