Укрзалізниця змінила маршрути електричок у напрямку Запоріжжя
7:12 12 Березня, 2026
У четвер, 12 березня, у Запорізькій області тимчасово запровадили зміни в русі окремих приміських поїздів. Про це повідомили в Укрзалізниці, уточнивши, що коригування діятимуть лише протягом одного дня.
Причиною таких обмежень стала безпекова ситуація в регіоні. Через це частина електропоїздів не курсуватиме за повним маршрутом і тимчасово завершуватиме рейси раніше. Пасажирам рекомендують заздалегідь уточнювати актуальний розклад, щоб уникнути незручностей під час поїздок.
Тимчасові зміни стосуються таких рейсів:
- Електропоїзд №6492/6491 Марганець — Запоріжжя-1 курсуватиме лише на відрізку Канцерівка — Запоріжжя-1. Ділянку між Марганцем і Канцерівкою тимчасово скасовано.
- Електропоїзд №6498/6497 Марганець — Запоріжжя-1 також їздитиме за скороченим маршрутом Канцерівка — Запоріжжя-1. Частина рейсу від Марганця до Канцерівки не виконуватиметься.
- Електропоїзд №6494/6493 Запоріжжя-1 — Марганець здійснюватиме рух лише до станції Канцерівка. Відрізок Канцерівка — Марганець тимчасово виключено з маршруту.
- Електропоїзд №6076 Марганець — Запоріжжя-2 курсуватиме лише від Канцерівки до Запоріжжя-2. Ділянку в напрямку Марганця скасовано.
- Електропоїзд №6075 Запоріжжя-2 — Марганець тимчасово їздитиме тільки за маршрутом Запоріжжя-2 — Канцерівка. До Марганця поїзд не доходитиме.
Укрзалізниця просить пасажирів уважно стежити за оновленнями та враховувати тимчасові обмеження під час планування поїздок.
