Запорожцев просят защитить дерево-символ романтики в центре города

19146213_668678463331676_500724591243920103_nВ Запорожье в ближайшие дни планируют  вырубить любимое дерево многих горожан.

Тревожную информацию разместила у себя на странице в социальной сети жительница Запорожья Лариса Денисенко. По ее словам, во вторник Запорожье может лишиться полюбившейся многим горожанам большой груши,  расположенной на пр. Маяковском.  Как известно, пр. Маяковского с прошлого года находится на реконструкции,  и вот сейчас пришла очередь вырубки деревьев. Лариса Денисенко призывает запорожцев стать на защиту дерева,  тень которого за многие годы соединила множество запорожских сердец.

Друзі-запоріжці та й усі мешканці міста! Цими вихідними скористайтеся можливістю ПОПРОЩАТИСЯ з славнозвісною ГРУШЕЮ, що росте на бул. Маяковського. Це сильне й міцне дерево добре знають місцеві жителі,щовесни воно радувало розкішною пеленою квіту та п’янким ароматом.Чула,що саме тут ,на лавочці під густою кроною,улюблене місце зустрічі випускників Гімназії 71, романтичних побачень та перших шкільних зізнань, а моя сусідка Зоя Петрівна тут чекала свого онука після занять …Хтось посадив цю грушу на добру згадку запорожцям,щоб радувало душу . Почалася реконструкція бул . Маяковського. Дерево підлягає вирубці. Рішення (як мені повідомили) буде прийматися у вівторок. То може ЩЕ НЕ ПІЗНО змінити долю дерева ??? Хай тішить нас й надалі своєю літньою тінню та весняним цвітінням, затишною аурою міста з давніми традиціями та пам’ятками! Друзі, напевне ви бували за кордоном й помітили ,як там люблять висаджувати саме квітучі дерева ,як дбайливо оберігають старі насадження. Ось і пригадую, як у Відні бачила дбайливо збережений кущ троянди з 80 літньою історією, у парках всі дерева запаспортизовані й мають таблички з номерами… Що ви скажете, громадо? Збережемо історію й красу?! — пишет Денисенко

Читайте также

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на Akzent.zp.ua

При копировании материалов со страниц «Акцента», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет-изданий) – должна быть размещена не ниже второго абзаца материала.

Связаться с нами: portal.akzent@gmail.com; (099) 552-51-24; (097) 702-10-28

Доступно на Google Play