Війна, Новини, Події, Суспільство, Фото-відео

Батько воює проти земляків, родина — підтримує РФ: історія сім’ї зрадників з Мелітополя (ФОТО)

Батько воює проти земляків, родина — підтримує РФ: історія сім’ї зрадників з Мелітополя (ФОТО)
01.04.2024 09:30

Сімейство Радиних-Денисових з Мелітополя виявилися затятими колобками і в результаті опинилися в базі «Миротворець».

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

Більше того, відомо, що ця родина брала участь у мародерстві магазинів на початку повномасштабної війни. Мабуть, варто познайомитися з ними ближче:

ПІБ: Денисов Олександр Вікторович
Дата народження: 1979 р.н., 45 років

Олександр Денисов – голова сімейства та головний гість нашого випуску. Довгий час майбутній зрадник пропрацював у охоронному агентстві «Гладіатор». До речі, раніше саме агентство прямо заявляло, що у них працюють не «прості» люди, а ті, хто має досвід роботи у СБУ та МВС.

Невідомо, чи мав до цього Денисов зв’язки з правоохоронними органами, але у будь-якому разі після 24 лютого 2022-го року він підписав контракт і вступив до лав ополченців, ставши бійцем підрозділу окупаційної армії Росії.

Тепер любитель шансону та фільмів про «війнушку» готовий на боці рашистів вбивати українців. За останніми даними, Денисова було розквартовано в рідному Мелітополі.

ПІБ: Радина Лілія Олексіївна
Дата народження: 24.09.1974 р.н., 49 років

Лілія Радина – дружина Денисова, має двох дітей від минулих стосунків. Мабуть, головними досягненнями Лілії було одружитися з Денисова і видати заміж доньку Катерину.

В іншому ж життя Радіною йде своєю чергою — робота в «Оптиці» продавцем-консультантом і, як повідомляють люди, прославлення російського світу.

ПІБ: Гонтар (Радіна) Катерина Павлівна
Дата народження: 01.08.1999р.н., 24 роки

Катюша Радина навчалася спершу у 14-й, а після – у 15-й школі Мелітополя. Варто зазначити, що навчання її цікавило мало: тільки-но закінчивши 9 класів, замість кар’єри та освіти дівчина мріяла стати щасливою дружиною та матусею янголятка.

В принципі, її бажання виповнилося: Катя зустрічає Миколу Гонтаря та створює з ним «повноцінний» осередок суспільства — у серпні 2019-го року пара одружується, а вже в червні 2020-го хвалиться у соцмережах фотографіями доньки. Гонтар залишається в Мелітополі і підтримує окупацію.

Підписуйтесь на Акцент в
01.04.2024 09:30


Об Авторе

Игорь Гурьев