Відпочинок, Новини, Суспільство, Україна

Безкоштовний літній відпочинок для мам із дітьми ВПО: деталі

Безкоштовний літній відпочинок для мам із дітьми ВПО: деталі
17.06.2024 14:21

Мам із дітьми ВПО з Бердянської громади запрошують на безкоштовний відпочинок у кемпі «Рестарт» у Вінницькій області. Про це повідомила на сайті Бердянська міська військова адміністрація.

За наданою інформацією, заїзд відбудеться протягом 24-30 червня 2024 року. Мами мають самостійно оплатити проїзд до Вінниці та назад додому.

Учасники кемпу проживатимуть у 8-місних наметах, (можливе доселення мам із дітками), надаватимуться каремати і спальники, а також можуть розраховувати на 3-разове харчування, з фруктами і перекусами. Рекомендується взяти з собою особисті речі, пледи та теплий одяг.

Також на них чекає програма для дітей та батьків (екскурсії, байдарки, сапи, футбол, волейбол, пісні біля багаття, малювання, бадмінтон, настільний теніс, аерохокей, більше 100 настільних ігор, зустрічі з психологами, ранішня йога, аніматори, конкурси, вечірки, естафети і тд.) 

Як зазначається, на території кемпу є електрика, безкоштовний Wi-Fi, сучасні туалети, умивальники та душові.

Зареєструватися для участі можна за посиланням. У разі виникнення питань можна звернутись на електронну пошту info@p4p.fund або у телеграм.

Проєкт реалізовує «Подільська агенція регіонального розвитку» разом з Благодійним фондом «Людина для людини».

Підписуйтесь на Акцент в
17.06.2024 14:21


Об Авторе

Катерина Касімова