Відпочинок, Новини, Суспільство

Де в Запоріжжі працюють безкоштовні дитячі центри (ФОТО)

Де в Запоріжжі працюють безкоштовні дитячі центри (ФОТО)
05.09.2023 17:30

У Запоріжжі через високу загрозу терактів росіянами було прийнято рішення не відкривати державні садочки та школи. Зараз у місті працюють лише приватні заклади.

Діткам у прифронтовому місті дуже важливо продовжувати радіти життю, вічувати себе потрібними та мати можливість спілкуватися з іншими дітьми. Через це виникає нагальна потреба в організації місць відпочинку, гуртків. Особливо, якщо ви не маєте змоги сплатити державний садочок або заняття у різноманітних центрах розвитку.

Журналісти Акцента подивилися, як у місті працюють безкоштовні локації, де кожен може проживати своє щасливе дитинство навіть в умовах війни.

Дитячий клуб NG YANG

Це дитяча зона, які відкрив благодійний фонд “Союз милосердя” в Запоріжжі.

Відвідувати її можуть дітки 6-17 років. Це безоплатна ініціатива, проте для відвідування центра потрібно зареєструватися через чат-бота.

Працює зона відпочинку та розвитку понеділок — п’ятниця 13:00-17:00.

Тут дітям пропонують різноманітну програму розвитку — пізнавальні уроки, майстер-класи, розважальні ігри. «Родзинкою» цього центру є те, що з початком навчального року спеціалісти центру виконують з дітьми домашні завдання. Вони допомагають у розумінні матеріалу, організовують освітній процес.

Волонтерка NG YANG Анна Шрамчевська розповіла:

«Зараз ми впровадили ще допомогу у виконанні домашніх завдань. Ми намагаємо організувати навчальний і розважальний процес таким чином, щоб кожній дитині було комфортно в нашому центрі».

Але у NG YANG гарантовано ніколи не буває сумно. Нещодавно в центрі проводили «кавун-паті»:

Багато фото, програми цього центру ви знайдете на офіційній сторінці в соцмережі.

Адреса: бульвар Центральний 3 ( біля офісу Слуги народу та магазину DreamMebel ).

Дитячі намети від ЮНІСЕФ у Запоріжжі

Тут організовують різні психологічні, розвиваючі ігри, проводять майстер-класи. Це все спрямовано на розвиток дітей.

Працюють ці намери з 10 до 19 години. Слідкувати за програмами ви можете в телеграм-каналі організації.

Представники дитячих точок «Спільно» наголошують:

«Дитячі точки «СПІЛЬНО» – це безпечний і затишний простір для дітей, де працюють професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводять творчі заняття для дітей, грають із ними в розвивальні ігри. У такий спосіб діти отримують доступ до освітніх заходів та корисного дозвілля під час війни. Ключові завдання цього проєкту – інформування родин з дітьми про сервіси ЮНІСЕФ і роботу місцевих сервісів щодо надання гуманітарної допомоги та місцевих соціальних послуг, а також робота з дітьми у вигляді  розваг, ігор, майстер-класів.

Важливо: під час повітряної тривоги намети не працюють! На локації потрібно бути в шкарпетках.

Адреси, де можна відвідувати такі центри розвитку:

  • 98 Гімназія (Запорізька 1А)
  • 15 Школа (Фортечна 68/72)
  • 92 Гімназія (Лахтинська 9)
  • 100 Школа (Ладозька 2а)
  • Палатка (Площа Маяковського «Фонтан життя»)

Тут ви зможете поласувати чаєм або кавою, скуштувати печиво. За потреби можна зарядити свої гаджети, навіть коли немає світла.

Також на цих точках є педіатри та іноді безкоштовно вакцинують батьків, дітей. Ви можете слідкувати за інформацією організації в телеграм-каналі, щоб не пропустити важливу інформацію.

Підписуйтесь на Акцент в
05.09.2023 17:30


Об Авторе

Яна Учаева