Новини, Події, Суспільство, Фото-відео

Двох жителів Запоріжжя упіймали на незаконному перетині кордону (ФОТО)

Двох жителів Запоріжжя упіймали на незаконному перетині кордону (ФОТО)
20.11.2023 11:28

На початку листопада на околиці села Забрідь затримали місцевого жителя разом з двома «клієнтами» призовного віку, яких він мав переправити з України до Словаччини. Ними виявилися жителі Запорізької області, які вийшли на підозрюваного через спільного знайомого.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Послуга незаконного «трансферу» вартувала їм по 2500 доларів США з кожного. У послугу входив телефонний супровід маршруту руху, інструктаж, як поводитися при зустрічі з прикордонниками, зустріч у визначеному місці та безпосереднє переправлення через державний кордон.

Втім, протиправний план трійки поламали прикордонники. На підході до кордону їх виявив та затримав прикордонний наряд відділу «Великий Березний» Чопського прикордонного загону.

Запоріжцям доведеться відповідати за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204-1 КУпАП. А провідник постане перед судом за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.332 ККУ. Йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтесь на Акцент в
20.11.2023 11:28


Об Авторе

Игорь Гурьев