“Х@єві воякі аматорського інформаційного фронту”: Філатов обурився діями ГУР МО
07:05 2 Травня 2022
Новини
Мер Дніпра Борис Філатов «дуже по-злому» розкритикував дії Головного управління розвідки Міністерства оборони України, а також частково ЗМІ, які розтиражували неперевірену інформацію.,
«Як всі помітили, я взагалі не коментую перебіг бойових дій та рішення, які ухвалюють військові. Я чудово розумію наскільки важливо зараз, стиснувши зуби, не нести будь-яку нісенітницю. Кожен просто на своєму місці має правильно виконувати свою роботу. І все», — наголосив у своєму посту в соцмережі Facebook сьогодні, 1 травня, Борис Філатов, інформує Новое время.
Але сьогодні я зобов’язаний сказати. ГУР (!) МО (!!) на своєму офіційному (!!!) ресурсі розмістив розмову сепаратиста, «підрозділ, якого дислокується у Зеленодольську Дніпропетровської області». І що нібито вони будуть «штурмувати Дніпропетровщину». «Цю «інформацію» одразу підхопили наші вільні ЗМІ і вона вийшла у топновини по всій Україні», — пояснив своє обурення мер Дніпра.
Зокрема, на одному із всеукраїнських ресурсів ця новина зібрала понад чверть мільйона переглядів.

На його думку, силовикам з різних міністерств варто було б обачніше публікувати різні записи перехоплень розмов ворожих солдатів і не сіяти паніку серед населення.
«Коли ви, наввипередки із СБУ та МВС, розміщуєте всякі записи сміттєвих розмов людських покидьків, то хоч іноді мізки свої включайте. Щоб паніку не творити. У вас там є внутрішня цензура?.. А краще займайтеся своїми прямими посадовими обов’язками. А то я дивлюся, що багато хто вирішив перетворитися на х@євих вояк аматорського інформаційного фронту», — резюмував мер Дніпра.
