Новини, Події, Суспільство

Керівник Держпродспоживслужби Запорізької області Владислав Катченко став фігурантами кримінального провадження

Керівник Держпродспоживслужби Запорізької області  Владислав Катченко став фігурантами кримінального провадження
24.05.2023 15:20

Як повідомили у прокуратурі Запорізької області, вони та офіс Генерального прокурора України отримали достатньо фактів корупційної діяльності очільника Держпродспоживслужби Запорізької області Владислава Катченко та голови Держпродспоживслужби Запоріжжя Олексія Латишева за для відкриття кримінального провадження та розслідування даної інформації.

Справа внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за частиною 3 статті 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

В разі доведення винуватості, на посадовців чекає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Таким чином, для Катченко це стане вже другою забороною в кар’єрі обіймати посади в органах влади. Раніше він вже отримував заборону займати посади в органах влади на протязі 10 років, через Закон України «Про очищення влади».

Про його «колегу» Олексія Латишева відомо, що раніше він працював у Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Нагадаємо, на минулому тижні одразу декілька великих українських компаній, серед яких володар відомого у світі бренду «Veladis» разом з бізнес-союзом підприємців Запоріжжя офіційно заявили, що керівництво Держпродспоживслужби Запоріжжя та області змушує їх сплачувати хабарі за дозвільні документи на експорт та реалізацію своєї продукції на місцевих ринків. 

Також про тиск на схиляння до участі в корупційній схемі заявили працівники Запорізької регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та в адміністрації Критого ринку Запоріжжя.

Наразі правоохоронні органи отримали всю необхідну інформацію, триває досудове розслідування.

Підписуйтесь на Акцент в
24.05.2023 15:20


Об Авторе

Александр Чубукин