Керівниця апарату Запорізької ОДА покинула свою посаду

Новини

Керівниця апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко повідомила про те, що покидає посаду.

Про зміну місця роботи посадовиця повідомила на свій сторінці в мережі Фейсбук.

Бойко працювала на цій посаді з 2018 року. За інформацією 061, вона очолить обласний центр зайнятості.

Зінаїда Михайлівна прийшла працювати до обласної адміністрації у 2005 році, з 2010 по 2015 рр. обіймала посаду керуючої справами виконкому Запорізької міської ради, а в 2015 році повернулась до ЗОДА, де з 2016 року працювала заступницею голови – керівником апарату, а з 2018 року – керівником апарату.

Підписуйтесь на Акцент в