Новости, Общество, Политические новости

Кіра Рудик відкрила осередок «Голосу» у Запоріжжі (ФОТО)

Кіра Рудик відкрила осередок «Голосу» у Запоріжжі (ФОТО)
09.07.2021 07:30

Партія «Голос» продовжує розширювати регіональне представництво і активно залучає однодумців у всіх куточках країни. Вчора, 8 липня, лідерка «Голосу» Кіра Рудик відкрила партійний осередок в Запоріжжі.

«Для когось Запоріжжя — це козацька слава, острів Хортиця, Січ. Для інших — промисловість і Дніпровська ГЕС. Для мене — це місто активних, працьовитих, небайдужих людей, які хочуть кращого майбутнього для свого краю. Ми вдячні Ірині Вишняковій та членам нашого осередку за проактивність та за те, що взяли на себе цю відповідальність — представляти партію в Запоріжжі та будувати нову країну разом із нами», — сказала під час відкриття осередку Кіра Рудик, повідомляє «Голос змін».

Лідерка «Голосу» підкреслила, що робота партії будується навколо передвиборчої програми. «Голос» — одна з небагатьох партій, яка серйозно ставиться до своїх обіцянок і виконує їх. За два роки політсила виконала 43% своїх обіцянок.

«Ми прагнемо зробити Україну сучасною, технологічно та економічно розвиненою країною. Ми знаємо, що для цього потрібно робити просто зараз. Ми знаємо, що багато викликів, що стоять перед Запоріжжям, можна вирішити й на національному, й на місцевому рівнях. І я бачу п’ять таких основних проблем», — зазначила лідерка.

Основні проблеми Запоріжжя, які виділила Кіра Рудик — екологія, медицина, якість місцевих доріг слабкий розвиток туризму, низька інвестиційна привабливість міста і безробіття.

«Лише разом ми зможемо подолати виклики як регіону, так і країни. Тому так важливо, щоб однодумці, які розуміють, куди і як слід рухатися Україні, щоб бути процвітаючою європейською державою, працювали разом!», — резюмувала Кіра Рудик.

Нагадаємо, нещодавно Кіра Рудик вже відвідувала Запоріжжя. Ексклюзивне інтервю з політиком читайте в нашому матеріалі: Лідерка партії «Голос» Кіра Рудик: Якби ми обирали, за яку реформу варто боротися не на життя, а на смерть, то це точно була б судова

Подписывайтесь на Акцент в
09.07.2021 07:30


Об Авторе

Александр Чубукин