Війна, Новини, Події, Фото-відео

Море без медуз, вулиці без людей, працюють деякі бази: яка ситуація в окупованій Кирилівці в липні

Море без медуз, вулиці без людей, працюють деякі бази: яка ситуація в окупованій Кирилівці в липні
21.07.2022 17:00

Кирилівка — один з найголовніших курортів узбережжя Азовського моря знаходиться під тимчасовою окупацією російських військ: курортний сезон фактично зірваний.

Про те, яка обстановка в Кирилівці на Федотовій косі, та як виглядає Азовське море в середині літа, інформує Акцент з посиланням на You-Tube-канал «Земеля».

Як показано на відео, аквапарк курортного селища «Острів скарбів» зачинений. За словами автора, всі АЗС працюють, ціни на них — в рублях.

Зачинений аквапарк
АЗС

Федотова коса

На Федотовій косі у Кирилівці фактично все зачинено. Водночас, є працюючі бази з басейнами. Як вже раніше повідомляв Акцент, в Кирилівку здебільшого приїжджають на відпочинок мешканці окупованих міст Енергодару та Мелітополя.

Безлюдна Федотова коса

«На деяких базах є люди, автівки стоять. Працюють бази, де є басейни — бази відпочинку «Океан», «Ритм». (…) там люди є. Це так, для тих, хто з Мелітополя, може хтось захоче приїхати», — розповідає автор.

Море

Як видно, на пляжі у розпал курортного сезону дуже мало людей. Також, за словами автора, медузи у морі практично відсутні.

Берег Азовського моря

«Вийшли ми на море, водичка супер, море прогрілося. Доречі, знаєте що, друзі — медуз немає. За весь час побачив лише одну», — коментує відео автор.

За словами автора, на Федотовій косі працює база отдыха «Отрада»

Раніше Акцент розповідав, як виглядає окуповане курортне селище в середині липня.

Підписуйтесь на Акцент в
21.07.2022 17:00


Об Авторе

Александр Коваль