Відпочинок, Новини, Суспільство

Морський відпочинок 2023 в Україні: чи безпечно

Морський відпочинок 2023 в Україні: чи безпечно
23.05.2023 15:03

Українська начальниця об’єднаного пресцентру оперативного командування «Південь», Наталя Гуменюк, під час ефіру інформаційного телемарафону попередила громадян про продовжуючуся небезпеку на морському узбережжі.

Вона зазначила, що морська зона залишається небезпечною через присутність морських мін. За її словами, територіальне море України нараховує понад 400 таких вибухонебезпечних предметів, які були заховані окупантами.

Гуменюк зазначила, що з початку року було знищено близько 20 мін, але не всі з них були під контролем. Вона попередила про можливість безконтрольних вибухів, які можуть завдати шкоди на відстані до 200 метрів від узбережжя, а в разі підриву міни безпосередньо в воді навіть на відстані кілометра. Такі вибухи можуть призвести до ушкодження внутрішніх органів людей, які знаходяться у воді.

Наталя Гуменюк також підкреслила наявність загрози ворожих авіаударів саме у зонах відпочинку. Зазначаючи аналітику прильотів, зокрема, в одеському регіоні, вона підтвердила, що ворог часто атакує рекреаційні зони та узбережжя.

З огляду на ці небезпеки, громадянам радять бути обережними та дотримуватись вказівок та попереджень, щоб забезпечити свою особисту безпеку під час відпочинку на українському морському узбережжі.

Підписуйтесь на Акцент в
23.05.2023 15:03


Об Авторе

Яна Учаева