На Херсонщині від окупантів звільнені ще кілька населених пунктів (КАРТА)
08:04 6 Квітня 2022
Війна
Сили оборони продовжують звільняти українські землі від окупантів.
Так, на півночі Херсонщини були звільнені 3 населені пункти, повідомили в Генштабі ЗСУ, інформує Акцент.
“Ворог, в результаті наступальних дій Збройних Сил України, втратив контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка”, – сказано в повідомленні.
Як видно по карті, ці села знаходться майже на кородні з Дніпропетровською областю.

Раніше місцева влада Кривого Рогу повідомила, що візьме на себе відновлення нормального життя у звільнених населених пуктах півночі Херсонщини.
Раніше в цьому ж районі були звільнені ще близько десяти населених пунктів.
