Війна, Новини, Події

На Токмацько-Пологівському напрямку ліквідували командира елітного полку РФ (ФОТО)

На Токмацько-Пологівському напрямку ліквідували командира елітного полку РФ (ФОТО)
15.09.2023 11:15

На Токмацько-Пологівському напрямку було ліквідовано командира 247-го елітного десантно-штурмового полку повітряно-десантних військ РФ Василя Попова.

Про це інформує Акцент.

Як зазначається, призначений на посаду він був нещодавно. Ще у серпні полком керував його однофамілець Петро Попов. Першим про ліквідацію повідомляв військовослужбовець ЗС РФ Єгор Гузенко у себе у ТГ каналі:

«Сьогодні вночі, ***, загинув командир 247-го полку, тільки нещодавно на посаду вступив. Хороший мужик, ***, ну реально, ***, герой, ***, просто герой, у мене інших слів немає, і мені його шкода. З ним ще троє хлопців загинули, і мені їх шкода».

До речі, він став другим ліквідованим командиром цього полку, першим був полковник Костянтин Зізевський. Його «денацифікували» ще 26 лютого 2022 року, написав головний редактор ЗМІ Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Відомо, що 247-й полк був нещодавно перекинутий на Пологівсько-Токмацький напрямок для стримування атак ЗСУ. Цей підрозділ знаходився між н.п. Вербове та Новопокровка.

Як зазначили на сайті Обозреватель, відомо, що Попову на час загибелі було 38 років. Його називали «капітан» та «майор». У 2021 році окупант навчався у Загальновійськовій академії збройних сил і, ймовірно, перед призначенням командиром полку отримав вище звання.

Командиром 247-го полку його було призначено зовсім недавно. Ще у серпні підрозділом керував інший офіцер, Петро Попов. Певно, Петра Попова замінили на Василя Попова після публічного скандалу. Зокрема, 8 серпня у Telegram-каналі «Тринадцятий» з’явився пост із погрозами на адресу Петра Попова. Він був пов’язаний з евакуацією тіл загиблих.

Дивіться також: Що відомо про успіхи та просування ЗСУ на Токмацькому напрямку: оцінка оглядача (КАРТА)

Підписуйтесь на Акцент в
15.09.2023 11:15


Об Авторе

Александр Коваль