Новини, Суспільство, Фото-відео, Экология

На Запоріжжі екоінспектори викрили браконьєрів (ФОТО)

На Запоріжжі екоінспектори викрили браконьєрів (ФОТО)
03.05.2023 13:02

Державна екологічна інспекція Південного округу продовжує виявляти порушників.

У період 29-30 квітня 2023 року у Запорізькій області було зафіксовано незаконний вилов риби.

Так, інспекторами 29 квітня в Запорізькому районі на території села Канівське виявлено громадянина, що встановив ліскову сітку на р. Дніпро та спіймав 6 сазанів та 2 карасі. Співробітниками Інспекції складено адміністративний протокол на правопорушника за ч.4 ст85 КУпАП, матеріали буде направлено до суду для розв’язання питання про притягнення особи до відповідальності та стягнення заподіяних збитків державі у сумі 25 398 грн, відповідно до норм чинного законодавства.

Крім цього, 30 квітня в Запорізькому районі на території селища міського типу Балабино, інспектори виявили ліскову сітку довжиною понад 100 метрів в Балабинській затоці, що є визначеним нерестилищем, в якій було 42 особини карася та 1 короп. Сума збитків завдана державі складає 66 565 грн. Матеріали справи за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП передано на розгляд органів суду.

Нагадуємо, що ч.4 ст.85 КУпАП містить вичерпний перелік діянь, що належить до грубих порушень правил рибальства, зокрема:

— рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел.

Підписуйтесь на Акцент в
03.05.2023 13:02


Об Авторе

Андрей Бездольный