Новини, Погляд, Суспільство

На Запоріжжі керівник державного підприємства провів «схему» на мільйон гривень (ФОТО)

На Запоріжжі керівник державного підприємства провів «схему» на мільйон гривень (ФОТО)
23.05.2023 11:29

Державі спричинено збитки на понад 1 млн грн. 

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної прокуратури, передає «Акцент».

За даними слідства, у 2021 році керівник одного з сільськогосподарських держпідприємств
у відповідних облікових документах майже в 4 рази занизив кількість врожаю гороху, зрощеного на земельних ділянках державної власності за рахунок посівного матеріалу і техніки підприємства.  

Потім «легальний» врожай цієї сільгоспкультури разом із майже 130 тонами «прихованого» вивіз до підконтрольного елеватора з метою подальшої реалізації. За вказаних обставин державі спричинено збитки на понад 1 млн грн. 

За процесуального керівництва Мелітопольської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього директора одного з державних підприємств, яке входить до структури Національної академії аграрних наук України, за фактом використання службового становища всупереч інтересам служби з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи (ч. 2 ст. 364 КК України). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Мелітопольського РУП та Головного управління Нацполіції в Запорізькій області за оперативного супроводу співробітників управління СБУ в Запорізькій області.

Підписуйтесь на Акцент в
23.05.2023 11:29


Об Авторе

Игорь Гурьев