На Запоріжжі нейтралізовано спроби здійснити “федералізацію”, – СБУ
20:03 25 Березня 2022
Війна
На Запоріжжі СБУ зламала ворожі плани щодо “федералізації”.
Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає “Акцент”.
“Свій задум ворог намагався реалізувати через входження своїх агентів до органів місцевого самоврядування” – говориться у повідомленні.
Загалом з початку війни СБУ ліквідувала більше 20 ворожих ДРГ і затримала понад 350 їх учасників. Серед нещодавніх результатів СБУ:
- у Києві знищено озброєне диверсійне угруповання РФ, яке видавало себе за підрозділ Тероборони
- викрито більше 10 агентів російських спецслужб на Луганщині
- затримано агентів РФ, які збирали розвіддані про українські БПЛА
- блоковано 89 Youtube-каналів російських медіа та пропагандистів і тисячі акаунтів у соцмережах, де ворог отримував дані про ЗСУ