На Запоріжжі нейтралізовано спроби здійснити “федералізацію”, – СБУ

Війна

На Запоріжжі СБУ зламала ворожі плани щодо “федералізації”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає “Акцент”.

“Свій задум ворог намагався реалізувати через входження своїх агентів до органів місцевого самоврядування” – говориться у повідомленні.

Загалом з початку війни СБУ ліквідувала більше 20 ворожих ДРГ і затримала понад 350 їх учасників. Серед нещодавніх результатів СБУ:

  • у Києві знищено озброєне диверсійне угруповання РФ, яке видавало себе за підрозділ Тероборони
  • викрито більше 10 агентів російських спецслужб на Луганщині
  • затримано агентів РФ, які збирали розвіддані про українські БПЛА
  • блоковано 89 Youtube-каналів російських медіа та пропагандистів і тисячі акаунтів у соцмережах, де ворог отримував дані про ЗСУ