На Запоріжжі ворог поніс найбільші втрати живої сили та техніки за останні тижні
10:04 20 Квітня 2022
Війна
За останню добу, 19 квітня, на Запорізькому напрямку було вбито та поранено близько 130 окупантів.
Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю у зведенні за добу, передає “Акцент”.
Військовослужбовці Сил оборони продовжують виконують завдання з відсічі та стримування російської агресії, надають адекватну відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку.
Протягом минулої доби завдяки умілим діям та майстерності наших воїнів було знищено:
- особового складу/ 50 осіб, 80 поранено;
- танків/ 5 од;
- бойових броньованих машин/ 12 од.
Це найбільші втрати ворога з останній час на Запорізькому напрямку. Вочевидь це пов’язано з наступом російських військ на кількох напрямках у Запорізькій області.
Минулого разу приблизно таких втрат окупанти зазнали на Запорізькому напрямку протягом 11 квітня. Тоді українські захисники знищили 65 російських військових, трьох — поранили. Крім того, знищили 4 танки, 5 бойових броньованих машин, 2 реактивні системи залпового вогню та два 122-мм міномети, а також 5 одиниць автомобільної техніки.