Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

На Запоріжжі задокументували ще трьох «ідейних» зрадників (ФОТО)

На Запоріжжі задокументували ще трьох «ідейних» зрадників (ФОТО)
26.05.2023 19:00

Мешканці Мелітополя та Мелітопольського району продовжують викривати місцевих любителів російського світу, які мало того, що самі з легкістю зрадили Батьківщину, так ще й принижують проукраїнсько налаштованих громадян.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на місцеві ЗМІ.

Серед представників російського світу мешканець села Плодородне Мелітопольського району Владислав Купцов. На службу до рашистів він пішов із перших днів окупації. Здобув високу посаду начальника залізничної станції. Командує розвантаженням снарядів.

«Свою відданість окупантам та за сумісництвом дурість Купцов демонструє яскравим іміджем Zетованого далеко не хлопчика. Убрався в кепку зі свастикою на лобі. Під стать синові і мати Купцова Світлана, яка працює в аптеці» — пишуть журналісти.

– Ця сімейка «вузьких» тісно працюють із рашистами. За їх наведенням віджимаються автомобілі, будинки. Ходять селом і розповідають усім, що росія прийшла назавжди, – розповідають односельці.

Серед адептів руського міра житель села Плодородне Мелітопольського району Владислав Купцов.

Ще одна кандидатка на кримінальний термін за зраду Батьківщині Олександра Богданова (за чоловіком) 1995 року народження.

Ця жителька Мелітополя вирішила вигідніше себе продати і влаштувалася в чоловічий колектив поліцейських, що зливали інформацію. Олександра з-поміж «ідейних».

З початку окупації активно впроваджувала ідеї руzzкого світу, здавала активістів, брала безпосередню участь у фейковому референдумі. Їй довірили збір підписів у бюлетенях вдома.

Мабуть, за ці подвиги перед дивним агресором дослужилася до звання лейтенанта МВС Росії.

Зрадниця любить поширювати в соцмережах брехню про те, що ракета, яка потрапила у Дніпрі до житлового будинку (пам’ятаєте цю трагедію), нібито була збита українським ППО.

Серед адептів руського міра житель села Плодородне Мелітопольського району Владислав Купцов. 2

А завершує сьогоднішній хіт-парад зрадників мешканець Кирилівки Дмитро Купрін.

З перших днів окупації сепаратист пішов на співпрацю з орками. За свідченням жителів курортного селища, рашист накривав їм ситні столи, напував і годував, пив та їв разом із ними у місцевій забігайлівці.

«А потім показував пальчиком на упорядковані бази відпочинку, де можна було поживитись пограбуванням та здавав проукраїнських кирилян» — йдеться у тексті.

Серед адептів руського міра житель села Плодородне Мелітопольського району Владислав Купцов. 3
Підписуйтесь на Акцент в
26.05.2023 19:00


Об Авторе

Игорь Гурьев