На Запоріжжі знищили російську артилерію: поранено десятки окупантів

Війна

На Запоріжжі підтвердили чергове ураження позицій окупантів.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає “Акцент”.

Так, противник продовжує зазнавати втрат. 22 грудня, в Запорізькій області Сили оборони знищили 2 артилерійські системи з боєкомплектом. Понад 70 військовослужбовців противника отримали поранення. Інформація щодо ліквідованих окупантів уточнюється.

Крім того, на Запорізькому напрямку обстрілів з реактивної та ствольної артилерії зазнали населені пункти. Серед них – Времівка, Малинівка, Дорожнянка, Мала Токмачка Запорізької області.

Нагадаємо, як повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, ворог атакував передмістя обласного центру — Степненську громаду, постраждали будинки. Постраждалих серед людей немає.

Підписуйтесь на Акцент в