“Нас чекає складна осінь та зима”: полковник ЗСУ розповів про загрози
13:03 13 Листопада, 2023
Військовий експерт і колишній керівник пресслужби Генштабу ЗСУ, Владислав Селезньов, у інтерв’ю з ТСН.ua розкрив деталі про військову підтримку, яку Росія отримала від Північної Кореї.
За його словами, Північна Корея передала Росії 350 тисяч снарядів для використання в конфлікті в Україні. Селезньов підкреслив, що ця поставка боєприпасів може призвести до складнощів для України в осінній та зимовий періоди. Він також зазначив, що Росія використала більшу частину зі своїх 14 мільйонів снарядів, збережених до початку повномасштабного вторгнення, але все ще має приблизно 4 мільйони в запасі.
Селезньов додав, що, окрім цього, Росія активно використовує безпілотники та готується до масштабних ракетних та дронових атак. Він закликав не недооцінювати ворога та висловив переконання, що перемога в цій війні вимагає згуртованості та спільних зусиль всіх громадян України.