Війна, Новини, Події, Экология

Названа сума збитків, завданих екології Запоріжжя у грудні внаслідок бойових дій

Названа сума збитків, завданих екології Запоріжжя у грудні внаслідок бойових дій
05.01.2024 15:27

Державна екологічна інспекція Південного округу навела дані щодо розмірів збитків навколишньому природному середовищу міста Запоріжжя внаслідок російської агресії у грудні 2023 року.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на міську раду.

На підставі Методики визначення розміру шкоди, завданої землі, ґрунтам внаслідок збройної агресії, бойових дій та надзвичайних ситуацій під час дії воєнного стану, сума розрахованих збитків внаслідок засмічення земельних ресурсів за грудень 2023 року становить 99 589 454 грн. А сума збитків внаслідок забруднення земельних ресурсів — 3 329 820 грн.

Нагадаємо, що землі вважаються засміченими, якщо на відкритому ґрунті наявні сторонні предмети та сміття, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього середовища. А забрудненими вважаються землі, якщо в їх складі виявлені негативні зміни, що сталися в результаті впливу сторонніх чинників.

Надана інформація за грудень поточного року про розміри збитків, заподіяних земельним ресурсам внаслідок збройної агресії рф, включає в себе і події, які відбулися протягом 2022 року, що пов’язано з тривалим збором та аналізом необхідної для розрахунків інформації.

Збитки, завдані атмосферному повітрю внаслідок обстрілів, у грудні 2023 року склали 58 760 грн.

Підписуйтесь на Акцент в
05.01.2024 15:27


Об Авторе

Ира Крамаренко