Відпочинок, Новини, Суспільство

Нуль з половиною відпочиваючих та перші медузи: що відбувається на Арабатській Стрілці

Нуль з половиною відпочиваючих та перші медузи: що відбувається на Арабатській Стрілці
02.07.2022 17:43

Щасливцеве – найвідоміше курортне селище на Арабатській Стрілці, яке знаходиться майже на кордоні з Кримом, зараз переживає не найкращі часи. Безкраї білі пляжі більше схожі на пустелю, ніж на курортну зону, де в минулі роки відпочивали тисячі людей. А саме селище, населення якого влітку збільшувалося в кілька разів за рахунок відпочиваючих, нагадує забуте Богом село десь на околиці світу. Популярний блогер з Генічеська Sasha Travel street днями проїхався Щасливцевим і показав, що відбувається на Арабатській Стрілці в «розпал» курортного сезону під дулами автоматів, повідомляє «Акцент» з посиланням медіа-проект «Щасливцеве».

Пляжі у Щасливцевому, як і вулиці селища, навіть ті, що знаходяться найближче до моря, нагадують пустелю. Там, де засмагало і купалося безліч туристів, зараз можна зустріти поодиноких відпочиваючих. Це або місцеві жителі, або переселенці з Маріуполя та інших міст Донбасу, які втекли сюди від нескінченних обстрілів та вибухів.

Азовське море — тепле, чисте, прозоре, так і запрошую у воду. Але, на жаль, цього року через війну та окупацію ця розкіш доступна небагатьом. До речі, на відео видно, що почали з’являтися перші медузи. Одну з них блогер зустрів на березі моря.

Гаряче джерело у Щасливцевому: вхід безкоштовний, але людей немає

У своєму відеоогляді Sasha Travel street також показав, яка ситуація зараз на гарячому джерелі за кілька кілометрів від Щасливцевого. Це дуже популярне серед українців місце, куди люди з’їжджалися цілорічно, щоби оздоровитися. Загалом рік тому на місці стихійного басейну з термальною водою, раніше відомого як свердловина №25, збудували сучасний спа-центр «Територія здоров’я» з необхідною для комфортного відпочинку інфраструктурою. З першого дня відкриття тут було багато відвідувачів: хтось приймав оздоровчі ванни, хтось відпочивав у басейні з прохолодною очищеною водою, хтось просто релаксував у шезлонгу. Багатолюдно на джерелі було навіть восени та взимку, що підтверджують викладені раніше відео на тому ж Youtube-каналі.

Нині тут можна зустріти поодиноких відвідувачів, навіть попри те, що з квітня вхід безкоштовний. Автор відео під час свого візиту на джерело зустрів лише двох відпочиваючих, які перебували у басейні з термальною водою, ще двоє в цей момент залишають територію спа-комплексу, прямуючи у бік моря.

Sasha Travel street також звернув увагу глядачів на порожній басейн для холодної води, що так і стоїть недобудованим. Не працюють магазини та кафе, що знаходяться на території.

Одним словом, ще зовсім недавно мегапопулярний, навіть незважаючи на засилля медуз, курорт сьогодні є сумним видовищем. У коментарях до відео користувачі відзначають, що сумують за Щасливцевим та іншими тимчасово недоступними курортами Азовського моря України та сподіваються на їхнє якомога скоріше звільнення від окупантів.


02.07.2022 17:43


Об Авторе

Александр Чубукин