Війна, Новини, Популярне, Суспільство, Фото-відео

Опубліковано відео «дороги життя», якою виїзжають з окупації до Запоріжжя

Опубліковано відео «дороги життя», якою виїзжають з окупації до Запоріжжя
22.07.2022 11:21

Відео поширили у фейсбук-спільноті «Типичная Васильевка».

У Василівці розташовано блок-пост окупантів, на якому рашисти утримують сотні автівок бажаючих виїхати на підконтрольні Україні території.

«Зелений коридор» на виїзд окупанти відкривають з 17-00 до 20-00. За цей час проїжджає приблизно 100 автомобілів. Решта машин у порядку черги залишаються ночувати на заправці перед в’їздом до Василівки, а зараз це близько 600 авто.

Окупанти складають списки колон, у кожній колоні по 10 автомобілів. У списках вказується марка та номер транспортного засобу, а також прізвище, ініціали та вік кожного пасажира. Після того, як сформується список із 100 авто (10 колон), його передають на російський блокпост.

«Людям нікуди подітися, вони хочуть потрапити до Запоріжжя. Наприклад, пляшка 1.5 л води коштує 75 грн, один пиріжок 35 грн. Дорого, враховуючи, що люди не мають грошей і ніде їх зняти (з банкомату – ред.). Деякі люди у дорозі перебувають 4-5 добу. У кожній машині – своя історія, усі хочуть виїхати на підконтрольну Україні територію», — розповідає чоловік, якому вдалося виїхати до Запоріжжя.

У соцмережі відеоролик поширили понад 1200 користувачів і він продовжує набирати популярність.

Підписуйтесь на Акцент в

22.07.2022 11:21


Об Авторе

Андрей Бездольный