Перевищення ліміту: у Запоріжжі сьогодні діятимуть погодинні відключення світла (ГРАФІК)
09:01 4 Січня 2023
Новини
Наразі по Запорізькій області спостерігається перевищення ліміту енергоспоживання, доведеного НЕК «Укренерго».
Про це повідомляє прес-служба ПАТ “Запоріжжяобленерго”, передає “Акцент”.
У зв’язку із цим із 09:00 можливі запровадження погодинних стабілізаційних відключень. Відключення розпочнуться із ТРЕТЬОЇ черги (подальший розклад – в інфографіці).
Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години, із можливою невеличкою затримкою на доїзд фахівців ПАТ «Запоріжжяобленерго» до обладнання. Також можлива затримка у випадку оголошення повітряної тривоги.
“У випадку змін у графіку про це буде повідомлено додатково на наших інформаційних ресурсах.” – йдеться у тексті.

Зазначимо, що з 1 січня у Запоріжжя кілька разів скасовували погодинні відключення, бо споживання електроенергії знаходилося у рамках лімітів.