Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

Перший дзвоник в евакуації: у Запоріжжі новий навчальний рік зустріли діти оріхівського «Сузір’я» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Перший дзвоник в евакуації: у Запоріжжі новий навчальний рік зустріли діти оріхівського «Сузір’я» (ФОТОРЕПОРТАЖ)
04.09.2022 17:00

Учора, 3 вересня, у Запоріжжі відбулася урочиста лінійка для дітей
Комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я» Оріхівської міської ради.

«Акцент» підготував фоторепортаж з заходу, який пройшов на подвір’ї КЗ «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради.

Опорний заклад «Сузір’я» об’єднує у собі кілька філій на території Оріхівської ОТГ. Через обстріли міста навчальні заклади вимушені пристосовуватися до ситуації та фактично продовжувати навчальний процес в евакуації.

«Акцент» вже публікував фоторепортаж про випускний «Сузір’я», який пройшов на базі Запорізького національного університету. Тоді ми розповідали, що опорний заклад «Сузір’я» зазнав сильних руйнувань унаслідок обстрілів росіянами. Не так давно ворожі снаряди влучили і у будівлю філії №3.

Попри всі перешкоди «Сузір’я» залишається міцною родиною та знаходить можливості продовжувати традиції мирного життя. За це керівництво та колектив закладу вдячні директору КЗ «Грані» Сергію Богданову та колективу центру.

На святковій лінійці були присутні перші та одинадцяті класи, а о 10-ій годині до них доєдналися 2-4 класи. Діти з батьками та вчителями вшанували загиблих під час збройної агресії Росії та гуртом заспівали вже народну пісню «Ой, у лузі..».

Керівник опорного закладу Наталія Кудіна привітала дітей з початком нового навчального року та висловила надію, що вже через рік «Сузір’я» святкуватиме День Знань на рідному подвір’ї.

Також на заході були присутні депутати Оріхівської міськради, заступники міського голови Світлана Мандрич та Сергій Середа, начальник відділу освіти, молоді та спорту громади Тетяна Прищенко.

«Ми дуже раді, що змогли сьогодні відвідати цей святковий захід. Ми вас чекатимемо у нашому рідному місті Оріхові» — сказала Світлана Мандрич.

Провести повноцінну лінійку у Запоріжжі було б неможливо без допомоги центру «Грані». «Сузір’я» співпрацювало з закладом протягом 3-х років у гуртковій роботі. Під час війни «Грані» простягли руку допомоги та надали приміщення для офлайн-занять та консультацій для дітей «Сузір’я».

Також під час заходу фахівці «Граней» облаштували для діточок кілька столів з майстер-класами. Захід завершився для дітей флешмобом з танцями та солодкими подарунками.

Цього року в опорному закладі розпочали навчання 58 першачків, філія №3 прийняла 18 дітей, ще 13 школярів стали учнями філії №5.

Підготував Ігор Гур’єв

Підписуйтесь на Акцент в
04.09.2022 17:00


Об Авторе

Игорь Гурьев