Після публікації «Акценту» Дніпропетровський рибпатруль відкрив дисциплінарне провадження
16:07 3 Липня 2026
Новини
Дніпропетровський рибоохоронний патруль офіційно відреагував на резонансне відео, яке поширилося у ЗМІ та соцмережах і стало підставою для звернення редакції «Акцент». В Управлінні повідомили про початок службової перевірки та відкриття дисциплінарного провадження щодо дій одного з працівників.
Після публікації відеоматеріалів, на яких зафіксовано обставини використання службового катера Дніпропетровського рибоохоронного патруля, керівництво Управління оприлюднило офіційну заяву.
У повідомленні зазначається, що у зв’язку з поширенням інформації в інтернеті та соціальних мережах невідкладно розпочато відповідні перевірочні заходи.
«Наразі відкрито дисциплінарне провадження та проводиться службова перевірка з метою всебічного, повного та об’єктивного з’ясування всіх обставин події, викладених у публікаціях і відеоматеріалах, що набули суспільного резонансу», – йдеться в офіційній заяві.
Що перевірятимуть
У Дніпропетровському рибоохоронному патрулі повідомили, що під час службової перевірки буде надано правову оцінку діям працівника та встановлено, чи були дотримані:
- вимоги службової дисципліни;
- внутрішні нормативні документи;
- порядок здійснення рибоохоронних заходів.
Також в Управлінні наголосили, що всі працівники зобов’язані дотримуватися вимог законодавства, професійної етики та принципів доброчесності, а будь-які повідомлення про можливі порушення підлягають обов’язковій перевірці.
«За результатами дисциплінарного провадження та службової перевірки буде прийнято відповідне рішення згідно з вимогами чинного законодавства України», – зазначили у відомстві.
Реакція після публікації
Нагадаємо, редакція «Акцент» опублікувала матеріал після отримання від очевидців відеозаписів, на яких, ймовірно, зафіксовано працівників Дніпропетровського рибоохоронного патруля на службовому катері разом зі сторонніми особами.
У публікації редакція звернулася до керівництва Дніпропетровського рибоохоронного патруля, Державного агентства меліорації та рибного господарства України та інших компетентних органів із проханням провести службову перевірку та надати офіційну оцінку зафіксованим обставинам.
Наразі відомство підтвердило початок дисциплінарного провадження та заявило про готовність інформувати громадськість про результати перевірки.
