Новини, Спорт, Суспільство, Фото-відео

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: в Запорізькій області тривають змагання в рамках проєкту (ФОТО)

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: в Запорізькій області тривають змагання в рамках проєкту (ФОТО)
18.03.2024 18:01

У Запорізькій області в рамках спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбулася товариська гра з волейболу. На майданчику зійшлися шкільні команди під назвами «Руді лисиці» та «Сірий вовк».

Така гра — це не лише змагання, а й можливість для молодих спортсменок показати свої навички, довести себе та випробувати свої сили на спортивній арені.

Присутність амбасадорки проєкту в Запорізькій області, Олени Аксьонової, додала цьому заходу особливого звучання. Її слова підкреслили важливість спорту, лідерства та спільної роботи у команді для розвитку підростаючого покоління. Такі спортивні заходи не лише приводять до змагань, а й виховують в підлітків важливі життєві навички, сприяючи їхньому зростанню як спортсменів та особистостей.

«Сьогодні в нас в межах територіального етапу всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» відбувається товариська зустріч. Одна з команд має назву «Руді лисиці», а друга команда має назву «Сірий вовк»!

Вони такі вже, досвідчені гравці. Неважливо, хто сьогодні виграє. Важливо, як вони один одного побачать, підтримають і почують», — наголосила Олена Аксьонова.

«Я граю за команду «Руді лисиці». Від цієї гри я очікую перемоги, звісно. Дуже приємно, що нас змогли під час війни до купи, щоб ми могли себе показати», — поділилась враженнями від участі в проєкті Поліна Бланк.

Також нещодавно в Запоріжжі на спортивному майданчику та в емоційній атмосфері спортивної зали гімназії № 93 відбулося захоплююче тренування з волейболу, у якому взяли участь учні Запорізької гімназії № 93 та Михайло-Лукашівського ліцею.

Ця подія є яскравим прикладом об’єднання молоді у спільних спортивних змаганнях та формування здорової конкуренції між учнівськими колективами.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» — це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

На учнів очікує 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський. Щорічно ці змагання проводитимуть з вересня до червня.

У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року за п’яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Підписуйтесь на Акцент в
18.03.2024 18:01


Об Авторе

Андрей Бездольный