Відпочинок, Новини, Суспільство, Фото-відео

Подобова оренда будинків в Запоріжжі для відпочинку: огляд пропозицій на березі Дніпра

Подобова оренда будинків в Запоріжжі для відпочинку: огляд пропозицій на березі Дніпра
16.03.2023 10:57

Вже більше року українці живуть в умовах війни, тому звичний для багатьох відпочинок біля Азовського моря став тимчасово неможливим. Через це жителі Запоріжжя часто шукають альтернативні варіанти, щоб на природі провести час з родиною чи друзьями. Серед них — оренда будиночків біля Дніпра.

Незабаром очікується весіннє потепління, коли число охочих відпочити біля річки значно збільшується. Акцент зробив підбірку оголошень, які пропонують для мешканців Запоріжжя.

Подобова оренда будинків у Запоріжжі: які пропонують варіанти

Так, містянам пронують оренду будинку у Запоріжжі подобово або погодинно на березі Дніпра. Вартість складає 3000 гривень за добу. У наявності є більше 6 місць, кондиціонер, мангальна зона, паркінг, зелена зона й спуск до річки. Оренда можлива для організації святкувань чи вечірок. У будинку є холодильник, мікрохвильова піч, електрочайний і телевізор.

За доплату можна також використовувати чан, більше деталей про оголошення можна знайти за посиланням.

Всередині будинку зроблений новий ремонт, є сучасні меблі.

Оренда будинку подобово у Запоріжжі є також в районі Великого Лугу. Власники пропонують варіант з басейом для відпочинку біля річки. Вартість становить 5000 гривень, є обмеження щодо кількості людей — до 7 осіб.

Є басейн, сауна, мангальна зона, парковка й базова побутова техніка. Однак власник вимагає передоплату і залог у розмірі 3000 гривень.

Оренду котеджів також пропонує «Чарівна садиба». Вона розташована у селищі Канівське Запорізького району. Відвідувачам пропонується двоповерховий будиночок, з облаштованою територією поряд, мангальною зоною, басейном і т.д.

Ще один варіант за 6,4 тисячі гривень пропонують на Великому Лузі. Будинок з басейном можна орендувати подобово. На території є тераса й інші зручності. Заїхати можна компанією до 8 осіб.

Оренду котеджів у Запоріжжі біля Дніпра пропонують також в пляжно-розважальному комплексі Pool&Beach. Зазвичай вони починають працювати з середини весни, вартість треба уточнювати у адміністраторів.

Підписуйтесь на Акцент в
16.03.2023 10:57


Об Авторе

Ира Крамаренко