Війна, Новини, Події, Фото-відео

Путін оголосив про незаконну анексію Запорізької та ще трьох областей України (ВІДЕО)

Путін оголосив про незаконну анексію Запорізької та ще трьох областей України (ВІДЕО)
30.09.2022 15:47

Президент країни-агресорки путін заявив про незаконну анексію тимчасово окупованих територій чотирьох областей України — Херсонської, Запорізької, Луганської і Донецької.

Про це інформує Акцент.

У п’ятницю, 30 вересня, у Кремлі на церемонії «приєднання» до РФ тимчасово окупованих українських територій після того, як на них відбулися псевдореферендуми путін оголосив про незаконну анексію тимчасово захоплених територій Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей.

«Сьогодні ми підписуємо договори про ухвалення до складу Росії чотирьох нових регіонів, суб’єктів російської федерації», — заявив він.

Також він закликав Україну припинити вогонь та сісти за стіл переговорів. Він заявив, що нібито «жителі окупованих територій стають громадянами Росії назавжди». Також, диктатор згадав про «трагедію розпаду Радянського Союзу», але наголосив, що «Росія і не прагне повернення до СРСР».

Також, російський диктатор заявив, що зараз росіяни «за покликом серця» йдуть у військкомати. Не обійшлося заяв про «головного ворога»:

«Захід шукав і шукає новий шанс послабити та розвалити росію, їм не дає спокою, що є така велика країна».

Наразі стало відомо, що путін та інші так звані «глави» псевдоформувань підписали договори про приєднання так званих «ЛНР» та «ДНР», а також Запорізької та Херсонської областей до РФ.

Наразі, головні тези, які озвучив російський диктатор:

  • «ДНР», «ЛНР», Запорізької та Херсонської областей мають спільну долю з Росією»;
  • «Хочу, щоб це запам’ятали всі — люди, які мешкають у Луганську, Донецьку, Запорізькій та Херсонській області, стають нашими громадянами. Назавжди»;
  • «Ми забезпечуватимемо безпеку ДНР, ЛНР, Запорізької та Херсонської областей, допомагатимемо відновлювати інфраструктуру»;
  • «Радянського Союзу немає, минулого не повернути, та й Росії сучасній цій не потрібно, ми цього не прагнемо»;
  • Путін звинуватив англосаксів у диверсіях на «Північних потоках»;
  • Путін закликав «київський режим» негайно припинити бойові дії та повернутися за стіл переговорів;
  • «Захід шукав і шукає новий шанс послабити та розвалити Росію, їм не дає спокою, що є така велика країна. Ми захистимо наші цінності від Заходу»;
  • «Хіба ми хочемо, щоб у нас у Росії був Батько №1, №2, чи зовсім збожеволіли? Хіба ми хочемо, щоб нашим дітям втовкмачували, що є якісь гендери, крім статі?»;
  • «Світ вступив у період революційних трансформацій»;
  • Підсумував свій виступ лідер рф фразою — «За нами правда, за нами Росія».

Зазначимо, що на заяву диктатора рф вже відреагували в Офісі Президента:

«Ми працюємо далі і звільняємо українські території. Та не звертаємо увагу на тих, кому час пити таблетки. Армія працює, Україна — єдина. Тільки вперед «, — написав у своєму телеграм-каналі керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.

Також, як заявив речник президента Никифоров, в Офісі Президента не дивилися промову путіна — зараз там триває засідання РНБО, реакція Зеленського буде у відеозверненні.

Нагадаємо: як раніше повідомляв Акцент, 20 вересня окупанти заявили, що планують негайно організувати так званий «референдум» на Запоріжжі. Псевдогубернатор Балицький повідомив, що підписав положення про проведення «референдуму щодо питання територіальної приналежності Запорізької області». З 23 по 27 вересня окупанти проводили на захоплених територіях псевдореферендум.

Пізніше, на основі проведення так званих «референдумів» президент росії у четвер підписав укази про «визнання державного суверенітету» Запорізької та Херсонської областей — вже сьогодні він заявив про анексію цих областей, а також так званих «днр» та «лнр».

Варто зазначити, що жодна з областей не контролюється ворожою армією повністю.

Публікація оновлюється.

Підписуйтесь на Акцент в
30.09.2022 15:47


Об Авторе

Александр Коваль