Новини, Суспільство, Фото-відео, Экология, Эксклюзив

Рейд Льовшинською затокою під Запоріжжям виявив браконьєрів з великими сазанами (ВІДЕО)

Рейд Льовшинською затокою під Запоріжжям виявив браконьєрів з великими сазанами (ВІДЕО)
19.02.2024 13:20

Під час спільного рейду Запорізького рибоохоронного патруля та водної поліції Льовшинською затокою окрім безхозних сіток були виявлені порушники любительского та спортивного рибальства з великою кількістю виловлених коропів.

Журналіст Акценту побував  на рейді правоохонців під Запоріжжям. Як це було — дивіться в нашому репортажі.

Запорізький Рибоохоронний патруль разом з Водною поліцією здійснюють заходи нагляду та контролю за дотриманням вимог чинного законодавства на водоймах Запорізької області.  Під час останнього рейду були виявлені порушники безпосередньо на воді з уже впійманою рибою.

Місцеві рибалки, попередньо, за допомогою заборонених знарядь лову типу “драч”, “грушка”, “пірамідка” виловили з водойми 20 кг риби: 14 екземплярів сазана, 1 судака та 1 окуня. Як поінформували Акцент в «Рибпатрулі», виявити порушників вдалося поблизу с. Староандріївка. Збиток завданий рибному господарству України становить 58 633 грн.На винних осіб оформлено 2 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя, засоби вчинення правопорушення та незаконно добуті водні біоресурси вилучені до рішення суду.

На відео можна побачити, що кілька коропів (сазанів) є досить велимими — деякі з них важать більше 3 кг.

 Також було виявлено та вилучено з водойми велику кількість безхозних сіток,з яких було випущено у живому стані водні ресурси до природного середовища існування. Сітки відправлені на ізольоване зберігання до рішення відомчої комісії і подальшої утилізації.  

17 лютого 2024 року в результаті спільних заходів державних інспекторів Запорізького рибоохоронного патруля, працівників водної поліції та представників засобів масової інформації на акваторії Дніпровського водосховища (гирло річки Вільнянка) вилучено 10 ставних сіток загальною довжиною 980 метрів.У заборонених знаряддях лову знаходилось близько 270 кг живої риби, яку випущено до природнього середовища існування, а саме: 168 екз. карася сріблястого, 32 екз. сазана, 17 екз. товстолоба, 9 екз. судака та 3 екз. щуки. Сума попереджених збитків рибному господарству України становить 488 733 грн.За фактом вилучення майна, власника якого встановити не вдалось державні інспектори оформили акт, а заборонені знаряддя лову відправили на зберігання до рішення міжвідомчої комісії про знищення, — повідомили журналістам «Акценту» у рибпатрулі.

Закликаємо громадян дотримуватися норм чинного законодавства і не порушувати правила рибальства.У випадку виявлення правопорушення телефонуйте на гарячу лінію Запорізького Рибоохоронного патруля або 102, — звертаються до запоріжців правоохоронці.

Підписуйтесь на Акцент в


19.02.2024 13:20


Об Авторе

Александр Чубукин