Війна, Новини, Події, Фото-відео

Російські десантники показали, як знищують їхній підрозділ в Новопрокопівці під Токмаком (ВІДЕО)

Російські десантники показали, як знищують їхній підрозділ в Новопрокопівці під Токмаком (ВІДЕО)
13.09.2023 09:25

Підрозділи елітної 76-ї дивізії повітряно-десантних військ РФ були перекинуті під Токмак з метою зупинки прориву ЗСУ на південному напрямку. Російські окупанти зафільмували, які втрати несуть їхні частини та в яких умовах вони стримують натиск ЗСУ.

Як інформує Акцент, відео з відступом десантників 76-ї псковської дивізії околиць Новопрокопівки у саме село було днями опубліковано в мережі.

На опублікованому відео, вочевидь, командир підрозділу коментує шлях пересування своєї групи. Згідно OSINT- аналізу, окупанти відходять з північних околиць Новопрокопівки ближче до середини села. При цьому на короткому відео загарбник показує знищені танк та БМП росіян, а також щонайменше трьох згорілих своїх «братішек» і жаліється, що їх не можуть навіть забрати.

В процесі відходу вони помічають, що за ними стежить «пташка» ЗСУ і починається артобстріл. При цьому він наполегливо просить своїх бійців слідкувати за «виходами», а також не пересуватися групами.

«Дочікуються… Щоб не ходили в дві групи. Шість людей це вже всьо б**ь.. Можна крить касетами», — скаржиться російський військовий.

Далі вони потрапляють під обстріл, шукають у повітрі БПЛА та намагаються під прикриттям дерев перебратися у більш безпечне для них місце.

Схема відходу російських десантників у Новопрокопівці.

Нагадаємо, раніше Акцент показував, як танкісти 116-ї мехбригади під ударами Ланцетів та ПТУРів рознесли укріпрайон росіян на північних околицях Новопрокопівки. Можливо дане відео є наслідком тих подій.

Карта бойових дій в районі Роботине — Вербове — Новопрокопівка

Як раніше інформував Акцент, у Севастополі ракетами атакований судоремонтний завод (ВІДЕО)

Підписуйтесь на Акцент в
13.09.2023 09:25


Об Авторе

Александр Чубукин