Росіяни просунулись на Оріхів з нового напрямку (КАРТА, ВІДЕО)
13:34 1 Червня, 2024

Російські окупанти продовжують тиснути на Оріхівському напрямку. При чому атакують позиції поза містом з 4-х сторін.
Про зміни в оперативній обстановці на Запорізькому напрямку, – в матеріалі Акценту.
За даними Генштабу ЗСУ, за минулу добу українські захисники відбили 4 штурми росіян поблизу в напрямку населених пунктів Мала Токмачка, Новоданилоіка, Роботине, Новоандріївка.
В той же час за даними DeepState, окупантам вдалося дещо покращити свої позиції довкола окупованої Нестерянки – в напрямку Новоандріївки, що з південного-заходу прикриває вхід до Оріхова. Ця частина ділянки була відносно спокійною останній рік.
Також за останньою інформацією від військових блогерів, артилерія ЗСУ отримала снаряди та почала дуже активну контрбатарейну боротьбу. А на карті DEEPSTATE просто проведені уточнення.


💥 #Роботине, м’ясні штурми роZійських окупантів не припиняються
— Акцент (@AkzentZaporozhe) June 1, 2024
Наші козаки з 65 ОМБр не втомлюються нищити ворога 🙃 🔥🇺🇦 pic.twitter.com/odmIs6uHg9
Як раніше інформував Акцент, окупанти технічно не зможуть перезапустити Запорізьку АЕС, — Енергоатом.