Війна, Новини, Суспільство

Ситуація на фронті в Запорізькій області станом на ранок 6 березня

Ситуація на фронті в Запорізькій області станом на ранок 6 березня
06.03.2022 09:26

За останню добу ворогу не вдалося досягти значного просування в бік Запоріжжя.

Про ситуацію на фронтах в Запорізькій області розповіли військові, інформує Акцент. За останню доби роcійські війска увійшли до Поліг, натомість ЗСУ продовжують утримувати Оріхів

Ситуація щодо російського вторгнення 6.03.2022 станом на 6:00 — ЗСУ

11-й день триває потужний спротив російському вторгненню, а також героїчного протистояння підрозділів, які підпорядкованні Командуванню угруповання військ “Південь” й Українському народу.
▪️ Після перегрупування та введення частини оперативних резервів, противник силами до 3-х БТГр та за підтримки авіації, веде наступ на Запоріжжя.А саме: населених пунктів Малинівка, Любимівка, Пологи, Гуляйполе. При цьому окупанти активно застосовують артилерію та танки, продовжуючи нарощувати зусилля з метою завдати удару по підрозділам наших військ.
▪️ Вночі біля населеного пункту Гуляйполе ЗСУ тримали в оборонну та наносили вогневе ураження противнику всіма наявними засобами. Противник застосовував артилерійські удари та нальоти авіації. На даний час просування противника вглиб на визначених рубежах не спостерігається.

▪️У свою чергу підрозділи артилерії наших військ 6 разів нанесли вогневе ураження противнику на маршрутах його просування та в районах зосередження.
▪️Що стосується ситуації в тимчасово окупованих населених пунктах таких як: Пологи, Василівка, Токмак, то ситуація там на контролі у очільників місцевих громад. Які після ганебного вторгнення окупаційних військ налагоджують процеси життєдіяльності на місцях.
▪️У Мелітополі люди героїчно виходять на акції протести проти окупантів.

▪️В Енергодарі персонал ЗАЕС контролює стан енергоблоків та забезпечує їх роботу відповідно до вимог технологічних регламентів безпечної експлуатації. Місто знаходиться в облозі.
▪️Населений пункт Оріхів під контролем наших військ.
▪️Дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенції.
*речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв
#StopRussianAggression#інфотерор #stoprussia

Підписуйтесь на Акцент в
06.03.2022 09:26


Об Авторе

Александр Чубукин