Війна, Новини, Спорт, Суспільство

Сьогодні відбудеться шаховий онлайн-турнір, присвячений пам’яті загиблого від дій окупантів дитячого тренера з Токмака

Сьогодні відбудеться шаховий онлайн-турнір, присвячений пам’яті загиблого від дій окупантів дитячого тренера з Токмака
05.03.2022 17:33

У середу, 2 березня 2022 року, після важкого поранення від російських окупантів помер арбітр ФІДЕ та шаховий тренер Олексій Дружинець.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на фейсбук-сторінку виконавчого директора Федерації шахів Києва Олександра Матлака.

«Турнір пам`’яті Олексія Дружинця (1975-2022). Олексій Валентинович Дружинець жив у місті Токмак Запорізької області, був одним з провідних українських дитячих шахових тренерів. Коли прийшла війна, він став на захист рідного міста і був вбитий окупантами – 02 березня 2022 року.

Олексій Валентинович був прямою та принциповою людиною, часто з ним доводилось дискутувати непрості питання. Але він щиро та беззастережно любив дітей та шахи, і присвятив цьому своє трагічно обірване життя. Його дитячий шаховий клуб в місті Токмак був одним з найкращих в Україні. Команда міста Токмак здобувала численні нагороди у всеукраїнських змаганнях», — написав Матлак.

Сьогодні, 5 березня, на шаховій платформі chess.com відбудеться онлайн-турнір, присвячений пам’яті Олексія Дружинця.

Взяти участь у турнірі можна за ПОСИЛАННЯМ. Старт турніру о 20:00, реєстрація учасників розпочнеться о 19:00.

Контроль – бліц 5+2. Арена, тривалість – 2 години, можна символічно зіграти пару партій.

«Щодо призів, давайте зробимо так: перші 10 призерів, коли повернеться в Україну мирне життя – погодимо, що буде найбільш потрібно родинам шахістів. Якщо у когось є технічна можливість провести стрім – будь-ласка напишіть. Світла пам’ять!», — додав Олександр Матлак.

Підписуйтесь на Акцент в
05.03.2022 17:33


Об Авторе

Андрей Бездольный