Новини, Події, Суспільство, Экология

Стало відомо, через що один з районів Запоріжжя накрив жахливий сморід

Стало відомо, через що один з районів Запоріжжя накрив жахливий сморід
05.07.2024 11:15

У Комунарському районі переважно у вечірні або нічні години місцеві скаржаться на нестерпний сморід паленої пластмаси та йоду у повітрі. Міська влада подала запит до екологічної інспекції.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на сторінку в.о. міського голови Запоріжжя Регіни Харченко.

«Міська влада знає про це та вживає заходів. Вже декілька разів групи мобільного моніторингу обстежували Комунарський район, але джерел забруднення на його території знайдено не було», — зазначила секретарка.

Як зауважила посадовиця, проблема також у сильній спеці та пожежах, які постійно виникають у плавневих зонах.

«Вже декілька разів групи мобільного моніторингу обстежували Комунарський район, але джерел забруднення на його території знайдено не було. Управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради подало запит на дані щодо напрямку та швидкості вітру за датами та часом звернень містян до 15-80. Було встановлено, що вітер був з південно-західного та південного напрямку», — йдеться в повідомленні.

За інформацією журналістів Акценту причиною сморіду стала велика пожежа на відкритій території в районі Балки виноградної поблизу Дослідної станції.

Під одним з постів секретарки в коментарях запоріжці пишуть, що через неприємний запах в школах навіть скасували на сьогодні заняття.

На нестерпний сморід скаржаться й жителі Шевченківського району Запоріжжя.

Підписуйтесь на Акцент в
05.07.2024 11:15


Об Авторе

Катерина Касімова