Війна, Новини, Суспільство, Фото-відео

У Мелітополі окупованим навчальним закладом керують 28 зрадників (ФОТО)

У Мелітополі окупованим навчальним закладом керують 28 зрадників (ФОТО)
15.09.2023 18:03

Мелітопольський медичний коледж є одним із лідерів за кількістю персоналу, який вирішив піти на співпрацю із рашистами.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М».

На зраду пішло навіть молодше покоління, яке майже не застало «совок». Телеграм-канал «СУК* Мелітополя» ідентифікував таку шанувальницю триколора — Ольгу Циб. До окупації Ольга Іванівна працювала у коледжі викладачем. Як людину, віддану своїй викладацькій справі, жінку зовсім не збентежив прихід рашистів. Ольга і радісно підтримала окупаційну адміністрацію, адже за це їй запропонували посаду у новоорганізованому росіянами подібному навчальному закладі.

Кажуть, жінка дуже пишається новим російським громадянством та своїм співмешканцем, який виконує обов’язки «дружинника» в окупаційній системі влади. Але пишається Ольга чомусь тихо: всі її сторінки в соцмережах «підчищені» і закриті.

Минулого разу, коли йшлося про зрадників з колективу Медичного коледжу, ми повідомляли про екс-викладача Олексія Синегуба, який, як виявилося, ніколи не приховував своїх проросійських поглядів. За наявною інформацією, ще 14-го року він був учасником проросійських мітингів.

Речь об Алексее Синегубе, который проживает в пригороде Мелитополя – селе Садовое.

Після масового виїзду лікарів із окупованого Мелітополя, змінив роботу – і став лікарем-узистом у «зеленій поліклініці». «Весь кабінет обвішаний російською атрибутикою, а сам узист веде агітацію на підтримку окупантів», повідомляють мелітопольці та застерігають, що Синегуб підозрюється у доносах на проукраїнських мешканців міста.

Найвище керівництво колективу Медичного коледжу нині виглядає так.

  • Черевко Алла Михайлівна, яка обіймала посаду заступника директора з практичної роботи, після окупації міста пішла на співпрацю з ворогом, стала «директором медичного коледжу», який є частиною «многопрофільного коледжу». За «відданість» триколору жінка очолила організацію навчального процесу.
  • Тіткова Олена Вікторівна також була заступником директора, але вже з виховної роботи. Зрадниця добровільно погодилася працювати у Багатопрофільному коледжі, його медичному відділенні. Повідомляють, що саме Тіткова взяла активну участь у переході на стандарти ворога.
  • Педченко Еліна Павлівна до повномасштабної війни викладала фармакологію та завжди була ідейним прихильником «російського світу». Після захоплення коледжу жінка добровільно пішла на співпрацю з росіянами, ставши заступником. директора з навчальної роботи.

Загалом, за повідомленнями Телеграм-каналу «СУКИ Мелітополя», колектив зрадників налічує аж 28 осіб, яким доведеться відповідати перед українською владою після деокупації.

Підписуйтесь на Акцент в
15.09.2023 18:03


Об Авторе

Игорь Гурьев