У передмісті Запоріжжя дев’ять осіб загинуло та сімнадцять поранено під час обстрілу 18 березня
10:03 19 Березня 2022
Війна
Серед загиблих та поранених є представники ДСНС та цивільні.
Про це повідомляє речник ЗОВА, полковник Іван Арєф’єв, передає “Акцент”.
18 березня 2022 року, передмістя обласного центру Запоріжжя внаслідок двох ракетних ударів дев’ять осіб загинуло (з них один представник Державної служби надзвичайних ситуацій) та сімнадцять поранено (з них три представника Державної служби надзвичайних ситуацій і два цивільних), ще п’ять травмованих.
На даний час керівництво Запорізької обласної військової адміністрації продовжує приділяти увагу евакуації в безпечні регіони країни жителів окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарної допомоги.
Відтак протягом 18 березня 2022 року було евакуйовано 2277 людей (з них 624 дитини), на 762 автомобілях.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у передмісті Запоріжжя ворог завдав удару установкою “Смерч”, що спричинило у тому числі пожежу.